Konserin sürprizi ise TEGV Vehbi Koç Vakfı Adıyaman konteyner kentinden gelen çocuk korosunun performansı oldu. Özel bir programla misafir edilen çocukların performansı dinleyicilerden tam not aldı.
Çocuklar umut saçtı
![](https://inonu-haber.com.tr/wp-content/uploads/2024/06/cocuklar-umut-sacti-8Cn764Rh.jpg)
Konserin sürprizi ise TEGV Vehbi Koç Vakfı Adıyaman konteyner kentinden gelen çocuk korosunun performansı oldu. Özel bir programla misafir edilen çocukların performansı dinleyicilerden tam not aldı.