Cem Yılmaz’ın yeni oyununa bilet kalmadı: Kapış kapış gitti

Son dönemde yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı yapımlarla izleyici karşısına çıkan Cem Yılmaz’ın ‘CMXXIV’ adını taşıyan yeni performansı, 7 Şubat’tan itibaren Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde seyircilerle buluşuyor. ‘Diamond Elite Platinum Plus’ adlı stand-up gösterisiyle sahneye çıkan Yılmaz’ın yenil gösterinin biletleri saat 12’de satışa çıktı.

9 Ocak’ta da Instagram hesabından yeni gösterinin biletlerinin satışa çıkacağını açıklamıştı. Ve 10 Ocak’ta sitede yoğunluk yaratarak gösterinin biletleri satışa sunuldu. Cem Yılmaz’ın bir önceki gösterisi olan “CMYLZ Diamond Elite Platinum Plus” Mart 2019’da satışa çıkmıştı. Gösterinin bilet fiyatları yaklaşık 372 ila 1.000 lira arasında değişiyordu.

2024 yılında Cem Yılmaz’ın “CMXXIV” isimli yeni gösterisinin fiyatları ise 495 liradan başlayarak satışa sunuldu. Sosyal medyada ise Cem Yılmaz’ın yeni gösterisinin biletlerinin satışa çıkar çıkmaz tükendiğine yönelik yorumlar yapıldı. İlk saniyelerde siteye girenler hatta öncesinde girip bekleyenler bile “Kapalı gişeyle” karşılaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir