Cem Yılmaz’ı Tahtından Edecek: Uraz Kaygılaroğlu Stand-up Sektörüne mi Giriyor?

Oyunculuğuyla ve sempatik tavırlarıyla hepimizi kendisine hayran bırakan Uraz Kaygılaroğlu yeni girişimleri olduğunu açıkladı. Vogue Türkiye Nisan sayısında yer alan ünlü oyuncu, kariyer yönetimi süresince her şeyi denemek istediğini söyledi. Bunlardan bir tanesinin de stand-up olduğunu vurguladı. Gelin detaylara birlikte bakalım…

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, Vogue Türkiye Nisan ayı sayısı için kamera karşısına geçti.

Oyunculuğu, duruşu ve sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Kaygılaroğlu, oyunculuk kariyeri konusunda açıklamalarda bulundu.

Kariyerine ‘Pis Yedili’ dizisi ile başlayan Kaygılaroğlu’nun yıllar içindeki değişimi herkesin dilindeydi bildiğiniz gibi.

Her hareketi ayrı olay olan oyuncunun kızı Ada ile olan iletişimi de yıllardır herkesin gözlerinden kalpler çıkarıyor. Eh bildiğiniz gibi bir sosyal medya akımı olarak, “Uraz Kaygılaroğlu, sen harika bir babasın…”

Yalnız bununla sınırlı değil. Son dönemlerde sürdüğü ojeleri ve giymiş olduğu eteğiyle de uzun bir süre magazin gündeminde adı dillerden düşmedi Kaygılaroğlu’nun.

Adını sıkça duyduğumuz başarılı oyuncu, kariyer serüveninden bahsederken farklı şeyler denemek istediğini dile getirdi.

“Oyunculuk yaptım, yarışma programları sundum, şimdi de çok merak ettiğim stand-up için girişimde bulunduğum bir dönemdeyim.”

Biliyorsunuz ki Uraz Kaygılaroğlu ve ünlü komedyen Cem Yılmaz çok yakın arkadaş.

Hatta ikili Cem Yılmaz’ın Netflix için çektiği Erşan Kuneri dizisinde birlikte rol aldı. Kaygılaroğlu daha öncesinde yine Cem Yılmaz’ın Karakomik Filmler serisinde de başrol isimlerden biriydi.

Bu durum akıllara “Uraz Kaygılaroğlu, Cem Yılmaz’ı tahtından mı edecek?” sorusunu getirdi. Üzüm üzüme baka baka kararır neticede… Eh bir de üstüne boynuz kulağı geçebilir.

Tamam söz daha fazla atasözü ve deyim kullanmayacağım. 😀

Uraz Kaygılaroğlu’nun komedi dizilerindeki başarısı aşikar. Fakat senaryo gereği oynanan bir karakter ve stan-up gösterisi arasında dağlar kadar fark var.

Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda buluşalım! 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*